top of page

Obsah 

aplikace Mooveez 

tvoří filmy zpracované

do podoby studijních materiálů.

Filmy v Mooveez jsou děleny do kategorií podle jazykové úrovně, žánru, jazyku výuky.

mooveez-web-2020Kreslicí_plátno_180.

Co to v praxi znamená?

Mooveez je aplikace vhodná pro začátečníky ° falešné i věčné začátečníky ° pokročilé ° pro frajery se znalostmi na úrovni C1

S Mooveez můžete dle svých zájmů nebo aktuálních preferencí vybírat, z čeho se budete učit jazyky.

V aplikaci najdete: celovečerní filmy ° krátké filmy ° interview s celebritami ° dokumenty ° minisérie ° pohádky nejen pro děti

V jediné aplikaci se můžete stejnou metodou a "na jedno předplatné" učit jeden ale třeba i všechny jazyky, které Mooveez nabízí: angličtinu ° němčinu ° francouzštinu ° španělštinu ° ruštinu 

14 dní zdarma

Kompletní obsah a všechny funkce Mooveez můžete díky zkušebnímu období zkoušet 14 dnů zdarma. 
 

kruh-pruh.png
anglicka-stin.png

Filmy pro výuku angličtiny

Nejbohatší nabídka Mooveez je pro výuku angličtiny. Obsahuje několik celovečerných filmů různé obtížnosti: Třeba krásný film Mirror, Mirror s Julií Roberts na motivy pohádky o Sněhurce, který je díky své pomalší mluvě a čisté výslovnosti vhodná i pro úplné začátečníky; nebo kultovní Pulp Fiction s dávkou amerického slangu pro pokročilé. Krom toho v Mooveez najdete celou cestovatelskou sérii králiků Boba a Bobka, kteří mluví příjemnou britskou angličtinou. Díky jednoduchým ale používaným výrazům ji určitě doporučujeme nejen dětem, ale i dospělým. A co třeba akce? Fanouškům série Red Bull a jiným dáváme do pozornosti krátké filmy o snowboardingu, surfování, horských kolech. Nezapomínáme ani na ty, kteří mají rádi jazyková videa s vysvětlením zajímavých situací, frází, nebo jevů. Průvodčí je americká youtuberka a učitelka angličtiny Vicki Hollett ve svých videech "How to.."    

Samostatnou kategorií je britský humor. Díky Mooveez máte možnost zvládnout v originálu kultovní série Red Dwarf (Červený trpaslík), nebo nadčasovou sérii Yes, Prime Minister (Ano, pane premiére)

Každý filmový titul je členěn do lekcí. Každá lekce obsahuje mnoho gramatických cvičení a testů porozumění. V detailu filmu přímo v aplikaci vidíte, kolik jediněčných slov se v něm vyskytuje a o kolik frází si můžete zlepšit svojí angličtinu. 

STUDIJNÍ MATERIÁLY
NEMECKA-STIN.png
španielsky-stin.png
francuzska-stin.png
ruska a stin.png

Filmy pro výuku němčiny, španělštiny, francouzštiny a ruštiny

Mooveez nabízí obsah i pro výuku dalších jazyků. Jádrem německého, španělského a francouzského obsahu je série Extr@ na motivy kultovních Přátel. Vznikla před nějakou dobou, nicméně dodnes ji milují učitelé jazyků - protože byla vytvořena právě pro výuku jazyků. Provádí studenty těmi nejběžnějšími situacemi a nejdůležitější slovní zásobou. Zajímavé je, že ve všech jazycích se setkáte se stejným příběhem, ale v upravené herecké sestavě a reáliích. Doporučujeme! 

V německé sekci Mooveez najdete zábavný filmovou minisérii Spy a TV show Cliptomaniacs věnující se dobrodružným sportům. 

Ve španělštině může být vaší průvodkyní studiem Včelka Maja - La Abeja Maya, ale najdete tu i celovečerní film Tu Vida en 65', nebo krátký film Pushing Boundaries.

Ruská sekce nabízí kontroverzní krátký film Mavzolej, celovečerní film Ljubit ne ljubit a skvělého Sherlocka - Bejker Strit 221 B.

Každý filmový titul je členěn do lekcí. Každá lekce obsahuje mnoho gramatických cvičení a testů porozumění. V detailu filmu přímo v aplikaci vidíte, kolik jediněčných slov se v něm vyskytuje a o kolik frází si můžete zlepšit svojí angličtinu. 

Věděli jste, že?

třeba jeden 7-minutový díl

série Bob a Bobek  obsahuje

7 lekcí, 364 unikátních slov,

165 frází a 50 kvízů a cvičení?

kruh-pruh.png
bottom of page