Předplatné

Kolik stojí předplatné Mooveez? 

Stažení aplikace, registrace a vedení uživatelského účtu Mooveez jsou zdarma. K vyzkoušení aplikace nabízíme přístup ke všem studijním materiálům NEZÁVAZNĚ A ZDARMA. Pro další studium je třeba aktivovat zpoplatněné předplatné. Délku trvání zkušebního období i aktuální cenu Předplatného naleznete v aplikaci Mooveez. Tam informujeme i o všech probíhajících cenově zvýhodněných nabídkách.

Můžu si předplatné zkusit? 

K vyzkoušení Mooveez nabízíme přístup ke všem studijním materiálům NEZÁVAZNĚ A ZDARMA. Bez platební metody a automatické obnovy. Délku trvání zkušebního období naleznete v aplikaci.

Jak funguje zkušební období předplatného?

Po instalaci aplikace je nezbytná registrace uživatelského účtu. Po prvním spuštění Mooveez vám Průvodce názorně předvede, jak s aplikací pracovat. Pro vyzkoušení všech možností aplikace je třeba aktivovat přístup ke studijním materiálům na zkušební dobu NEZÁVAZNĚ A ZDARMA. Aktivace není podmíněna zadáváním platební metody. Po vypršení zkušební doby tak ani nemůže dojít ke zpoplatnění. Nejen těmito vlastnostmi se Mooveez liší od drtivé většiny aplikací dostupných v App Store / Google Play!

Jak si můžu zakoupit předplatné?

Předplatné si zakoupíte přímo v aplikaci Mooveez, v sekci "Nastavení". Zprostředkovatelem Předplatného na platformě Android je společnost Google (Google Play) a na platformě iOS společnost Apple (AppStore). Podporované platební metody, čerpání, správa a rušení Předplatného se tak řídí jejich obchodními podmínkami. Pro více informací navštivte stránky podpory Google a Apple.

Skupinové licence pro školy nebo organizace je možné zakoupit na fakturu. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím kontaktujte prostřednictvím formuláře 

Musím předplatné po skončení jeho platnosti obnovovat?

Ne, nemusíte. Předplatné se samo obnovuje, dokud jej nezrušíte. Předplatné hrazené fakturou se automaticky neprodlužuje a je nezbytné požádat o vystavení faktury na další časové období. 

 Jak předplatné zruším? 

Předplatné zakoupené prostřednictvím App Store (platforma iOS) může zrušit pouze koncový zákazník.
A to přímo ve svém přístroji pod: Nastavení > [vaše jméno] > iTunes a App Store > Apple ID: [vaše Apple ID] > Zobrazit Apple ID > Předplatná.

Předplatné zakoupené prostřednictvím Google Play (platforma Android) může zrušit koncový zákazník nebo podpora Mooveez.
Zákazník ve svém přístroji pod: Obchod Play > menu v levém horním rohu obrazovky > Předplatné.
Podpora Mooveez na základě požadavku zaslaného na adresu: info@mooveez.com. Požadavek musí být odeslán z e-mailové adresy, pod kterou je registrován Mooveez účet s předplatným, jehož zrušení je předmětem požadavku.

Uvedené návody popisují stav k 28. 8. 2019.

Odinstalováním aplikace předplatné nezrušíte!

Jak si můžu zakoupit pouze vybrané tituly / nebo tituly pro studium jen jednoho jazyka?

V současnosti nabízíme jenom kompletní obsahový balíček a studijní materiály tedy jednotlivě nakupovat nelze.