top of page

Nejlepší referencí jsou

zkušenosti skutečných uživatelů

mooveez statistiky úspěchů
rating-4.7.png
icon-192.png

Aplikaci Mooveez používáme více než dva roky jako doplňkovou k naši stávající metodice, především pro mírně pokročilé a pokročilé studenty. 

 

Mooveez je pro výuku jazyků uživatelsky nestrovnatelně lepší aplikace než jakékoli filmy s titulky, které jsou na netu k dispozici. Především díky anglickému, české přesnému scénáři, kulturní a jazykovým vysvětlivkám, skvělému ovládání a přehrávání atd. 

Nevím proč, ale jakkoli dobrá učebnice ciziho jazyka obsahuje značné množství irrelevatní slovní zásoby. Nic s takového v Mooveez. Zároveň aplikace obsahu mnoho slov a frází, které naopak v učebnicích nenajdeme. 

Hlavně pro mládež a starší děti, které milují technologie a které není jednoduché při výuce zaujmout, je Mooveez nástroj, při které zapomenou, že se něco učí. A o to nám jde. Děti miluji hlavně kvízovou část a přiřazování vět i situačním fotografiím před ostatními.
 

Skupinové lekce pomocí Mooveez pomáhají "přinutit" se vzdělávat a proměnit pasivní znalostí studentů v aktivní.

Radek Vranča, Jazyková škola Interact Třebíč, www.anglictinabeznudy.cz

eltons.webp

BRITISH

COUNCIL 

"Do soutěže ELTons se přihlásila řada projektů z celého světa. Celkovým vítězstvím Mooveez prokázalo skvělý výukový  potenciál v ČR i v zahraničí"

Justin Spence,

British Council ČR 

Screenshot 2020-02-21 at 11.22.45.png

JANA 

MATARUGA

"Mooveez, to jsou skvělé materiály na lekce - protože se jedná o texty o kterých si studenti chtějí povídat a vyskytují se tam v podstatě všechny oblasti jazyka, které chcete pokrýt. Ideální!". 

soukromá

lektorka angličtiny

logo.png

STŘEDNÍ ŠKOLA

OBCHODU, LOGISTIKY

A SLUŽEB

"Mooveez úspěšně využíváme druhým školním rokem. Je přínosem pro naši výuku a častým zpestřením."

Petr Vlasák,

učitel angličtiny

Napsali o nás

Hanka%20Dedkova%20GYPRI_edited.jpg

"Moji studenti si Mooveez velmi rychle oblíbili a stále rychleji se zdokonalují, jak v jazykových dovednostech, tak ve vyhledávání informací ve scénáři."

Hanka Dědková,

učitelka angličtiny, Gymnázium Přípotoční

Bezvadná podpůrná aplikace na učení jazyků pomocí filmů. Největší přednost spatřuji v možnosti vybrat si jednotlivé věty a učit se je tradiční formou kartiček.

Martin Danis, 31.8.2019, Google Play

Aplikaci první den zkouším, zatím jsem spokojená. Líbí se mi možnost opakovaně si přehrávat dialogy. A baví mě kvízy.

Mirka Suchomelová, 4.9.2019, Google Play

Je to skvělé. Líbí se mi hravý způsob učení.

Pavel Erdos, 31.7.2019, Google Play

Jsem z aplikace nadsena. Dost casto nestiham titulky u filmu a vnimat zvuk zaroven... natoz obcas rozumnet "jasnym" frazim. Aplikace uci zabavnou a nenasilnou formou. Za me Mooveez 5☆.

Nikola Čížková, 16.7.2019, Google Play 

Jsem již téměř tři roky pravidelným, více než spokojeným uživatelem Mooveez. Aplikaci používám každý den minimálně 60 minut, takže se stala již dennodenním rituálem, bez kterého by den nebyl úplný. Jelikož jsem na jazyky naprostý anti talent (názor lektorů), přestal jsem již doufat, že se někdy naučím anglicky lépe rozumět. Nyní ale i Vaší zásluhou zažívám neuvěřitelné chvíle, kdy při návštěvě kina téměř všemu rozumím. Ještě jednou Vám tedy moc děkuji.

ToricelliCZ, 14.12.2019, AppStore

Dobrá appka na prohloubení slovní zásoby v angličtině.

Clarusha, 14.3.2019, AppStore

Reference uživatelů
bottom of page