Studium s Mooveez​

Co je to Mooveez?

Mooveez je jazyková aplikace pro trénink porozumění cizím jazykům. Je vhodná pro studenty všech znalostních úrovní. Díky rozmanité nabídce je vhodná i pro děti. Zkrátka je určena všem, kdo chtějí trénovat porozumění skutečnému jazyku.

 

Mooveez materiály dokáží částečně nahradit zahraniční prostředí. V aplikaci jim dodáváme přidanou hodnotu a zmiňovaný "trénink porozumění " tím posouváme na úroveň oceňovanou jazykovými odborníky na čele v British Council, světově uznávanými lingvisty a metodiky velkých jazykových škol v ČR i zahraničí.

Jaký je rozdíl proti běžným filmům s titulky?

Mooveez tituly jsou odborníky kompletně nově přeloženy. Žádná slova nejsou vynechána ani upravena, jak je tomu u filmových titulků. Rovněž nepřizpůsobujeme, nýbrž vysvětlujeme idiomy, kulturní narážky nebo vtipy. V každému filmu nalezenete i množství jazykových kvízů. Obrovskou předností Mooveez je snadná navigace ve scénáři a možnost zakrývání originální nebo překladové strany "pijákem".

Jaké jazyky mohu s Mooveez trénovat? 

Jádro obsahu aplikace je v angličtině. Postupně ale přibývají další světové jazyky: španělština, francouzština, němčina a ruština. Zkušební přístup k předplatnému a samozřejmě i placené předplatné zahrnují všechny studijní materiály ve všech jazycích.

Do jakých jazyků je aplikace Mooveez přeložena? / Jaké překladové jazyky nabízí?

Můžete trénovat jazyky, které Mooveez nabízí (angličtina, němčina, španělština, ruština, francouzština) pomocí překladů do češtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, ruštiny, polštiny a brazilské portugalštiny. Do těchto jazyků je aplikace přeložena.

Je možné se s aplikací Mooveez naučit i mluvit?

Ano. S Mooveez trénujete porozumění. Porozumění a velká pasivní slovní zásoba jsou předpokladem ke schopnosti jazyk aktivně používat (i mluvit). 

Jaký postup při studiu s Mooveez doporučujete?

Základní doporučovaný postup při studiu vám představí Průvodce aplikací. Stáhněte si aplikaci na Google Play/Appstore, vytvořte si Mooveez účet a zkuste si plný přístup ke všem funkcím a studijním materiálům na 14 dní zcela zdarma a bez závazků. 

Doporučujete Mooveez i pro začátečníky?

Určitě. Chce to více trpělivosti, ale vaše nižší znalost jazyka může být dokonce výhodou. Osvojíte si totiž skutečně používané fráze a slovíčka budou začínajícím studentům díky audiovizuálnímu zážitku z filmu naskakovat v kontextu jejich reálného užívání.

Je aplikace Mooveez vhodná i pro děti?

Ano. Mooveez je díky rozmanité nabídce vhodné i pro děti. Konkrétní titul pro dětské studenty by měl vybírat rodič nebo jiná dospělá osoba.