top of page

Technické dotazy k Mooveez​

Na jakých platformách a zařízeních Mooveez funguje?

Mooveez funguje na tabletech a chytrých telefonech obou hlavních operačních systemů - iOS (verze 10.0+) a Android (verze 4.4+). Podporováno je i zobrazení prostřednictvím Apple TVChromeCast a Samsung DeX,. Další možnosti projekce závisí na specifikaci vašeho zařízení a jsou na aplikaci nezávislé.

Je možné aplikaci používat na stolních počítačích nebo noteboocích?

Ne, v současné době to možné není. Operační systémy Windows, MacOS, Linux, ChromeOS a softwarové emulátory Android nejsou podporovány).

Můžu Mooveez používat na více zařízeních současně?

Ano, jedním účtem můžete být přihlášen/a až na 3 zařízeních současně.

Mám při používání Mooveez na více zařízeních všude stejná data (stažené filmy, pokrok..)?

Nabídka studijních materiálů se váže na účet Mooveez. Je tedy na všech zařízeních stejná.
Naproti tomu studijní materiály na jednotlivých zařízeních můžete stahovat nebo archivovat dle svých momentálních potřeb.
Synchronizace studijního pokroku mezi zařízeními zatím možná není.

Kolik místa zaberou studijní materiály?

Velikost titulů záleží především na jejich stopáži a pohybuje se mezi 200 MB a 2 GB. Ve verzi aplikace, která podporuje on-line přehrávání (tzv. streaming) není nutné stahovat filmy do zařízení. 

Podporuje aplikace ukládání na paměťovou kartu?

Ano, na zařízeních s operačním systémem Android je možné studijní materiály stahovat na micro SD kartu. 

Nemám místo na další film, co s tím?

Ve verzi aplikace, která podporuje on-line přehrávání (tzv. streaming) není nutné stahovat filmy do zařízení. Pokud to ale z jakýchkoliv důvodu potřebujete (např. se chystáte na cestu bez připojení k internetu), doporučujeme odložit na naše úložiště ty tituly, se kterými aktuálně nestudujete. Po připojení k internetu se k nim můžete kdykoli vrátit, nebo studovat on-line. Na zařízeních s operačním systemem Android můžete k uložení studijních materiálů využít paměťovou kartu.

Proč nabízíte možnost výběru jiného překladového jazyku jen u některých titulů?

Jsme vázáni distribučními právy, která určují, v jakých zemích můžeme konkrétní překladové jazyky používat. Možnost změny překladového jazyka však přinášíme, kdykoli nám to podmínky umožní.

Můžu používat Mooveez i v zahraničí?

Ano. Nabídka mimo regionu ČR/SR je ale odlišná od té domácí. Pokud chcete mít jistotu, že své studijní materiály najdete, stáhněte si vybrané tituly do svého zařízení "doma" (tj v ČR/SR) a budou vám k dispozici kdekoli. I bez přístupu k internetu. 

bottom of page