Nabídka Mooveez​

Jak často rozšiřujete nabídku studijních materiálů?

Nabídku se snažíme neustále obohacovat a to minimálně jednou týdně. Jakmile se v aplikaci zaregistrujete, budeme vás o všech novinkách informovat prostřednictvím notifikací. Jejich zobrazování však musíte sami povolit.

Proč nemáte nejnovější filmy?

Vybíráme především tituly vhodné pro trénink porozumění jazyka a ty, ke kterým se rádi vrátíte i opakovaně. Na základě zpětné vazby lektorů a studentů se nyní zaměřujeme zejména na kratší tituly. Proto u nás nenajdete filmové novinky.

Proč se liší česká nabídka od té zahraniční?

Pro jednotlivá teritoria vyjednáváme distribuční práva zvlášť, a proto není nabídka ve všech zemích stejná. Čeští a slovenští uživatelé však mohou být spokojeni. Vzhledem k původu Mooveez a vztahy s lokálními distributory je nabídka pro tyto trhy nejbohatší.

Jak dlouho zůstane titul v nabídce?

Distribuční smlouvy uzavíráme minimálně na období 1 roku, obvykle delší. Zpracování studijních materiálů metodou Mooveez nás stojí nemálo produkčního času a investic. I proto se snažíme maximalizovat dobu, po kterou titul zůstává v nabídce. O blížícím se vyřazení titulu z nabídky upozorňujeme měsíc předem.