top of page

Řešení problémů

Nedošel mi potvrzovací e-mail k registraci. 

Standardně by vám potvrzovací e-mail měl přijít do několika minut po registraci. V opačném případě zkontrolujte složky hromadné a nevyžádané pošty. Pokud jej nenajdete ani tam, napište nám na info@mooveez.com. Ve zprávě, prosím, uveďte e-mailovou adresu, pod kterou jste se v Mooveez registroval/a. Pošleme vám nový aktivační e-mail, případně aktivujeme účet u nás a dáme vám vědět.

Nejde mi stáhnout film. 

Nejprve se přesvědčte, že jste v Mooveez přihlášen/a pod účtem, pod kterým máte film předplacen. Rovněž je možné, že se pokoušíte o stahování studijních materiálů prostřednictvím mobilních dat, což není ve výchozím nastavení aplikace povoleno. Jejich užití musíte nejprve povolit.

Jsem v zahraničí. Nabídka filmů se změnila. 

Nabídka titulů je závislá na zemi, ve které se nacházíte. Pokud víte, že budete nějakou dobu v zahraničí, doporučujeme vybrané tituly do zařízení stáhnout předem.

Mám Aktivační kartu, ale předplatné mi nejde aktivovat.

Předplatné aktivujte pomocí QR kódu nebo kódu složeného z číslic a písmen na Aktivační kartě. Pokud ani jedna možnost nefunguje (např. došlo k poškození kódů při stírání krycí vrstvy na kartě), kontaktujte naši podporu (info@mooveez.com). Rádi vám pomůžeme.

bottom of page